Gazeta Si
Gazeta Si 17 Jun 2019
0

Up next

Presidenti Meta publikon videon kundër Ardian Dvoranit
11 Dec 2019
Presidenti Meta publikon videon kundër Ardian Dvoranit
Gazeta Si · 3 Shikime

Blerja e votave, gazeta gjermane Bild publikon audi-përgjimin e gjashtë

40 Shikime
In Lajme

Gazeta gjermane “Bild”, ka publikuar sot bombën e re të audio-përgjimeve, të cilat lidhin sipas medias së njohur qeverinë shqiptare me mashtrimi elektoral, blerjen e votave dhe shantazhimin e votuesve të opozitës.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Presidenti Meta publikon videon kundër Ardian Dvoranit
11 Dec 2019
Presidenti Meta publikon videon kundër Ardian Dvoranit
Gazeta Si · 3 Shikime