Up next

Bimë narkotike, municion dhe kallëpe tritoli në banesë, kapet i moshuari në Shkodër

3 Shikime· 18 Sep 2023
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Other

⁣Bimë narkotike, municion dhe kallëpe tritoli në banesë, kapet i moshuari në Shkodër

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next