Up next

Bill Clinton mbërrin në Prishtinë për 20-vjetorin e çlirimit të Kosovës

56 Shikime· 11 Jun 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Ish-presidenti amerikan Bill Clinton është rikthyer për herë të dyrë në Kosovë për të marrë pjesë në 20 vjetorin e Çlirimit të Kosovës dhe hyrjes së trupave të NATO-së në Kosovë.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next