Gazeta Si
Gazeta Si 11 Jun 2019
0

Up next

Kundër heqjes së taksës, zv.Kryeministri i Kosovës sulmohet me vezë
22 Feb 2020
Kundër heqjes së taksës, zv.Kryeministri i Kosovës sulmohet me vezë
Gazeta Si · 3 Shikime

Bill Clinton mbërrin në Prishtinë për 20-vjetorin e çlirimit të Kosovës

40 Shikime
In Lajme

Ish-presidenti amerikan Bill Clinton është rikthyer për herë të dyrë në Kosovë për të marrë pjesë në 20 vjetorin e Çlirimit të Kosovës dhe hyrjes së trupave të NATO-së në Kosovë.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Kundër heqjes së taksës, zv.Kryeministri i Kosovës sulmohet me vezë
22 Feb 2020
Kundër heqjes së taksës, zv.Kryeministri i Kosovës sulmohet me vezë
Gazeta Si · 3 Shikime