Gazeta Si
Gazeta Si 05 Jun 2019
0

Up next

“Prita” e Policisë Rrugore, me radar tek mbikalimet në rrugën Tiranë-Durrës
19 Jan 2020
“Prita” e Policisë Rrugore, me radar tek mbikalimet në rrugën Tiranë-Durrës
Gazeta Si · 2 Shikime

Bild publikon përgjimet, mafiozi telefonon drejtorin e ujësjellësit në Durrës

51 Shikime
In Lajme

Në një përgjim tjetër nga "Bild", tjetër kreu i grupit mafioz se Shijakut, Astrit Avdylaj, i telefonon Ivo Doçit, drejtor i kompanisë së ujësjellësit dhe kanalizimeve në qytetin e Durrësit dhe i kërkon që të mbledhë votuesit e opozitës së partisë Demokratike që janë të punësuar në ndërmarrjen e Ujësjellësit dhe të Kanalizimeve dhe t’I bindë që të votojnë për PS-në ose të humbin punët.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

“Prita” e Policisë Rrugore, me radar tek mbikalimet në rrugën Tiranë-Durrës
19 Jan 2020
“Prita” e Policisë Rrugore, me radar tek mbikalimet në rrugën Tiranë-Durrës
Gazeta Si · 2 Shikime