Gazeta Si
Gazeta Si 05 Jun 2019
0

Up next

Video / Tërmeti sjell në Shqipëri Bebe Rexhën: Do sigurohem që paratë të përdoren ashtu siç duhet
28 Nov 2019
Video / Tërmeti sjell në Shqipëri Bebe Rexhën: Do sigurohem që paratë të përdoren ashtu siç duhet
Gazeta Si · 2 Shikime

Bild - Korrupsioni ne Shqiperi - Bosi i mafias ne telefon me politikanin

58 Shikime
In Lajme

Gazeta gjermane “Bild” publikon nje seri audio-përgjimesh midis Astrit Avdylajt, kreut të grupit të Shijakut dhe kryebashkiakut aktual të Durrësit, Vangjush Dako.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Video / Tërmeti sjell në Shqipëri Bebe Rexhën: Do sigurohem që paratë të përdoren ashtu siç duhet
28 Nov 2019
Video / Tërmeti sjell në Shqipëri Bebe Rexhën: Do sigurohem që paratë të përdoren ashtu siç duhet
Gazeta Si · 2 Shikime