Gazeta Si
Gazeta Si 05 Jun 2019
0

Up next

Videomesazhi i Donald Lu para marrjes së detyrës si ambasador i SHBA në Shqipëri
23 Aug 2019
Videomesazhi i Donald Lu para marrjes së detyrës si ambasador i SHBA në Shqipëri
Gazeta Si · 25 Shikime

Bild - Korrupsioni ne Shqiperi - Bosi i mafias ne telefon me politikanin

57 Shikime
In Lajme

Gazeta gjermane “Bild” publikon nje seri audio-përgjimesh midis Astrit Avdylajt, kreut të grupit të Shijakut dhe kryebashkiakut aktual të Durrësit, Vangjush Dako.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Videomesazhi i Donald Lu para marrjes së detyrës si ambasador i SHBA në Shqipëri
23 Aug 2019
Videomesazhi i Donald Lu para marrjes së detyrës si ambasador i SHBA në Shqipëri
Gazeta Si · 25 Shikime