Gazeta Si
Gazeta Si 04 Jul 2019
0

Up next

Reforma Zgjedhore, Palmer: Duhet dialog, zgjedhjet janë të rëndësishme
08 Nov 2019
Reforma Zgjedhore, Palmer: Duhet dialog, zgjedhjet janë të rëndësishme
Gazeta Si · 1 Shikime

Berisha: Reforma në drejtësi, pseudoreformë e George Soros

36 Shikime
In Lajme

“Janë qesharake thirrjet që të hetojë drejtësia (krimet elektorale). Cila drejtësi?! Narkodrejtësia?! Cila mafie në botë heton veten?! Nëse drejtësia do të kishte hetuar, nuk do të ishte kurrë kjo situatë në Shqipëri. Ajo pseudoreformë e George Soros, që do t’i jepte Edi Ramës të gjitha pushtetet e bukosi drejtësinë dhe e ktheu në narkodrejtësi. Mafia nuk heton veten e vet, ndaj ndërkombëtarët të mos u shesin shqiptarëve sapunin për djathtë”, deklaroi këtë të enjte Sali Berisha.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Reforma Zgjedhore, Palmer: Duhet dialog, zgjedhjet janë të rëndësishme
08 Nov 2019
Reforma Zgjedhore, Palmer: Duhet dialog, zgjedhjet janë të rëndësishme
Gazeta Si · 1 Shikime