Gazeta Si
Gazeta Si 04 Oct 2019
0

Up next

Negociatat, Gjermania e pavendosur! Merkel pret Ramën
13 Sep 2019
Negociatat, Gjermania e pavendosur! Merkel pret Ramën
Gazeta Si · 14 Shikime

Berisha: Borchardt është me Ramën

 9 Shikime
In Lajme

Ilir Meta, Edi Rama dhe Sali Berisha dolën që të tre mbrëmjen e së enjtes në “prime time” në tre intervista të dhëna në tre televizione të ndryshme. Mes morisë së deklaratave të bëra, ra në sy këndvështrimi i secilit prej tyre sa u takon rolit të ndërkombëtarëve.

Meta e trajtoi rolin e përfaqësuesve ndërkombëtarë në Tiranë para, gjatë dhe pas 30 qershorit, Rama iu referua qëndrimit të vendeve të Bashkimit Europian sa i takon hapjes së negociatave, ndërsa Berisha u ndal tek qëndrimi i ndërkombëtarëve sa i takon propozimit të opozitës për reformën zgjedhore.

Më shumë
0 Komente sort Sort by

Up next

Negociatat, Gjermania e pavendosur! Merkel pret Ramën
13 Sep 2019
Negociatat, Gjermania e pavendosur! Merkel pret Ramën
Gazeta Si · 14 Shikime