Bashkia e Lezhës përplaset me ministrin Lleshaj për pallatin 12-katësh

15 Shikime
Gazeta Si
0
Published on 03 Dec 2019 / In Lajme

Debati mes ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj dhe drejtorit të Urbanistikës dhe banorëve për pallatet e dëmtuara. Ministri e akuzon drejtorin se po përhap panik.

Më shumë
0 Komente sort Sort By