Up next

Bashkia e Lezhës përplaset me ministrin Lleshaj për pallatin 12-katësh

21 Shikime· 03 Dec 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Debati mes ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj dhe drejtorit të Urbanistikës dhe banorëve për pallatet e dëmtuara. Ministri e akuzon drejtorin se po përhap panik.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next