Gazeta Si
Gazeta Si 03 Dec 2019
0

Up next

Rama takon ministrin Lavrov: Rusia mbështet Shqipërinë në kryesinë e radhës
26 Feb 2020
Rama takon ministrin Lavrov: Rusia mbështet Shqipërinë në kryesinë e radhës
Gazeta Si · 3 Shikime

Bashkia e Lezhës përplaset me ministrin Lleshaj për pallatin 12-katësh

5 Shikime
In Lajme

Debati mes ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj dhe drejtorit të Urbanistikës dhe banorëve për pallatet e dëmtuara. Ministri e akuzon drejtorin se po përhap panik.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Rama takon ministrin Lavrov: Rusia mbështet Shqipërinë në kryesinë e radhës
26 Feb 2020
Rama takon ministrin Lavrov: Rusia mbështet Shqipërinë në kryesinë e radhës
Gazeta Si · 3 Shikime