Up next

Basha: Europa është kundër drogës dhe korrupsionit

68 Shikime· 24 Jun 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

“Europa nuk është kundër shqiptarëve. Europa është kundër drogës, kundër qeveritarëve të korruptuar. Nuk shkohet në Europë pa vlerat europiane të zgjedhjeve të lira e të ndershme, pa drejtësi me një standard për të gjithë, pa i dhënë fund pandëshkueshmërisë së politikanëve”, deklaron Lulzim Basha per REL.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next