Gazeta Si
Gazeta Si 24 Jun 2019
0

Up next

Meta kundër HEC-eve: Prej 2007-ës kemi dhënë leje dyfish më shumë se rajoni
24 Sep 2020
Meta kundër HEC-eve: Prej 2007-ës kemi dhënë leje dyfish më shumë se rajoni
Gazeta Si · 2 Shikime

Basha: Europa është kundër drogës dhe korrupsionit

52 Shikime
In Lajme

“Europa nuk është kundër shqiptarëve. Europa është kundër drogës, kundër qeveritarëve të korruptuar. Nuk shkohet në Europë pa vlerat europiane të zgjedhjeve të lira e të ndershme, pa drejtësi me një standard për të gjithë, pa i dhënë fund pandëshkueshmërisë së politikanëve”, deklaron Lulzim Basha per REL.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Meta kundër HEC-eve: Prej 2007-ës kemi dhënë leje dyfish më shumë se rajoni
24 Sep 2020
Meta kundër HEC-eve: Prej 2007-ës kemi dhënë leje dyfish më shumë se rajoni
Gazeta Si · 2 Shikime