Up next

Bardh Spahia para gjykatës së Shkodrës për masën e sigurisë

79 Shikime· 22 Jun 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Ish deputeti i Partisë Demokratike Bardh Spahia, gjatë orëve të mëngjesi ka mbërritur në ambientet e gjykatës së Shkodrës. Mësohet se seanca në ngarkim të ish-deputetit do të zhvillohet me dyer të mbyllura. Të gjithë kolegët e tij e tij, së bashku me mbështetës të opozitës, janë mbledhur për të mbështetur ish deputetin. Në prani të gjykatës janë edhe forca të policisë, mes tyre dhe efektive të FNSH.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next