Gazeta Si
Gazeta Si 22 Jun 2019
0

Up next

Video/ Kush është Kamberi, ai që zgjodhi kuqezinjtë para Zvicrës e Kosovës
10 Nov 2019
Video/ Kush është Kamberi, ai që zgjodhi kuqezinjtë para Zvicrës e Kosovës
Gazeta Si · 1 Shikime

Bardh Spahia para gjykatës së Shkodrës për masën e sigurisë

43 Shikime
In Lajme

Ish deputeti i Partisë Demokratike Bardh Spahia, gjatë orëve të mëngjesi ka mbërritur në ambientet e gjykatës së Shkodrës. Mësohet se seanca në ngarkim të ish-deputetit do të zhvillohet me dyer të mbyllura. Të gjithë kolegët e tij e tij, së bashku me mbështetës të opozitës, janë mbledhur për të mbështetur ish deputetin. Në prani të gjykatës janë edhe forca të policisë, mes tyre dhe efektive të FNSH.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Video/ Kush është Kamberi, ai që zgjodhi kuqezinjtë para Zvicrës e Kosovës
10 Nov 2019
Video/ Kush është Kamberi, ai që zgjodhi kuqezinjtë para Zvicrës e Kosovës
Gazeta Si · 1 Shikime