Up next

Banorët në Shkodër ecin në mes të ujit me çadra dhe fëmijë në duar

15 Shikime· 21 Nov 2022
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Other

⁣Banorët në Shkodër ecin në mes të ujit me çadra dhe fëmijë në duar

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next