Gazeta Si
Gazeta Si 13 Oct 2019
0

Up next

Studentët e Historisë dhe Filologjisë bojkotojnë mësimin dhe bëjnë thirrje për protestë
22 Jan 2020
Studentët e Historisë dhe Filologjisë bojkotojnë mësimin dhe bëjnë thirrje për protestë
Gazeta Si · 1 Shikime

Banorët e Astirit bllokojnë Unazën e Re. Në protestë mori pjesë edhe Lulzim Basha

11 Shikime
In Lajme

Policia nisi ditën e premte arrestimet e protestuesve të Unazës së Re, duke argumentuar se kishin hyrë në fuqi ndryshimet në Kodin Penal, që sipas uniformave blu kanë ashpërsuar dënimet për bllokimin e rrugëve.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Studentët e Historisë dhe Filologjisë bojkotojnë mësimin dhe bëjnë thirrje për protestë
22 Jan 2020
Studentët e Historisë dhe Filologjisë bojkotojnë mësimin dhe bëjnë thirrje për protestë
Gazeta Si · 1 Shikime