Up next

Balena dhe delfinë në Adriatik, a po "shërohet" natyra?

16 Shikime· 26 Apr 2020
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Imazhet e fundit të balenave dhe delfinëve që notojnë në Detin Adriatik po shpërndahen gjerësisht në rrjetet sociale, me mijëra përdorues që thonë se natyra gjendet më në fund në paqe, pasi pandemia e koronavirusit, ka ulur shumë trafikun detar.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next