Gazeta Si
Gazeta Si 26 Apr 2020
0

Up next

Zgjedhorja, Rama "flirton" me opozitën parlamentare
18 Jun 2020
Zgjedhorja, Rama "flirton" me opozitën parlamentare
Gazeta Si · 3 Shikime

Balena dhe delfinë në Adriatik, a po "shërohet" natyra?

4 Shikime
In Lajme

Imazhet e fundit të balenave dhe delfinëve që notojnë në Detin Adriatik po shpërndahen gjerësisht në rrjetet sociale, me mijëra përdorues që thonë se natyra gjendet më në fund në paqe, pasi pandemia e koronavirusit, ka ulur shumë trafikun detar.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Zgjedhorja, Rama "flirton" me opozitën parlamentare
18 Jun 2020
Zgjedhorja, Rama "flirton" me opozitën parlamentare
Gazeta Si · 3 Shikime