Gazeta Si
Gazeta Si 18 May 2019
0

Up next

Festa e ‘çmendur’ në Amsterdam për titullin e Ajaksit
17 May 2019
Festa e ‘çmendur’ në Amsterdam për titullin e Ajaksit
Gazeta Si · 45 Shikime

Bajerni përshëndet Roben dhe Riberi me titullin e 7-të radhazi

50 Shikime
In Sport

Bajerni i Mynihut edhe në një nga sezonet e tij më të dobët, kur skuadra ishte në një revolucion dhe me shumë senatorë në largim, e fiton kampionin. Bavarezët arritën të fitojnë ndeshjen e fundit me Eintrahtin e Frankfurtit, duke siguruar kështu trofeun e 7-të radhazi në BundesLigë. Me këtë fitore Bajerni ka lënë duarbosh edhe një herë tjetër Borusian e Dortmundit që këtë vit i shkoi shumë pranë fitimit të titullit.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Festa e ‘çmendur’ në Amsterdam për titullin e Ajaksit
17 May 2019
Festa e ‘çmendur’ në Amsterdam për titullin e Ajaksit
Gazeta Si · 45 Shikime