Up next

Atak në zemër gjatë lojës, ndërron jetë arbitri 31-vjeçar në Bolivi

58 Shikime· 20 May 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Sport

Një arbitër 31-vjeçar u rrëzua përtokë gjatë një ndeshje të ligës superiore boliviane dhe vdiq pasi u dërgua në spital. Ndeshja mes klubeve Always Ready dhe Oriente Petrolero u luajt në Stadiumin Komunal në El Alto, që është në një lartësi rreth 3.900 metra mbi nivelin e detit.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next