Gazeta Si
Gazeta Si 20 May 2019
0

Up next

Video/ Topi hyn në kosh e del, arbitri s’e sheh dhe përsëritet ndeshja në NBA
04 Dec 2019
Video/ Topi hyn në kosh e del, arbitri s’e sheh dhe përsëritet ndeshja në NBA
Gazeta Si · 3 Shikime

Atak në zemër gjatë lojës, ndërron jetë arbitri 31-vjeçar në Bolivi

42 Shikime
In Sport

Një arbitër 31-vjeçar u rrëzua përtokë gjatë një ndeshje të ligës superiore boliviane dhe vdiq pasi u dërgua në spital. Ndeshja mes klubeve Always Ready dhe Oriente Petrolero u luajt në Stadiumin Komunal në El Alto, që është në një lartësi rreth 3.900 metra mbi nivelin e detit.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Video/ Topi hyn në kosh e del, arbitri s’e sheh dhe përsëritet ndeshja në NBA
04 Dec 2019
Video/ Topi hyn në kosh e del, arbitri s’e sheh dhe përsëritet ndeshja në NBA
Gazeta Si · 3 Shikime