Up next

Arrestohet 50-vjeçari në Vaun e Dejës, dhunonte gruan dhe 4 fëmijët

1 Shikime· 01/26/24
Gazeta Si
Gazeta Si
Subscribers
0
In Other

⁣Arrestohet 50-vjeçari në Vaun e Dejës, dhunonte gruan dhe 4 fëmijët

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next