Up next

Arrestohet 38-vjeçari në kërkim ndërkombëtar, do ekstradohet në Itali

1 Shikime· 12/10/23
Gazeta Si
Gazeta Si
1 Subscribers
1
In Lajme

⁣Policia e Durrësit ka arrestuar një 38-vjeçar A. D, i cili
rezulton në kërkim ndërkombëtar.

I arresutari tentoi t’i ikte policisë duke u larguar me
shpejtësi por pas disa minutash ndjekjeje dhe kontrolli të territorit, policia
ka kapur dhe arresutar 38-vjeçarit.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next