Gazeta Si
Gazeta Si 08 Mar 2020
0

Up next

Dyqani i vogël me listën e madhe të borxheve ushqen falas 4 të moshuar
31 Mar 2020
Dyqani i vogël me listën e madhe të borxheve ushqen falas 4 të moshuar
Gazeta Si · 6 Shikime

Arabia Saudite rihap Xhaminë e Madhe të Mekës

4 Shikime

Arabia Saudite rihapi dje zonën përreth Qabës së shenjtë në Xhaminë e Madhe të Mekës, i konsideruar vendi më i shenjtë i Islamit, duke anashkaluar një sur masash të marra për të luftuar shpërthimin e koronavirusit të ri. Autoritetet Saudite këtë javë pezulluan pelegrinazhin gjatë gjithë vitit, një kohë kur besimtarët e rrethojnë shtatë herë Qabën dhe njoftuan se do të mbyllej përkohësisht zona përreth strukturës së gurit.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Dyqani i vogël me listën e madhe të borxheve ushqen falas 4 të moshuar
31 Mar 2020
Dyqani i vogël me listën e madhe të borxheve ushqen falas 4 të moshuar
Gazeta Si · 6 Shikime