Alvin te avioni.mp4

22 Shikime· 11/07/19
Gazeta Si
Gazeta Si
1 Subscribers
1
In Lajme

Momenti kur Alvin Berisha merret ne dorezim nga perfaqesuesit e Kryqit te Kuq italian dhe te Gjysme Henes se Kuqe te Sirise duke e derguar me avion drejt Italise.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By