Up next

Akuzat për spiunazh, rusët dhe ukrainasi dalin para Gjykatës së Elbasanit për masën e sigurisë

21 Shikime· 24 Aug 2022
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Other

⁣Akuzat për spiunazh, rusët dhe ukrainasi dalin para Gjykatës së Elbasanit për masën e sigurisë

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next