Up next

Aksioni në Veri, Thaçi: Kundër paligjshmërisë. Edhe një rus i arrestuar

65 Shikime· 28 May 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

“Ftoj të gjithë qytetarët e Kosovës, pa dallim etnie që ta shohin këtë çështje si një ndërmarrje krejt normale për vendosjen e rendit dhe ligjit. Nuk është e drejtuar kundër asnjë komuniteti, përkundrazi duhet t’u jemi mirënjohës qytetarëve për bashkëpunimin që kanë bërë me institucionet dhe policinë e Kosovës”, deklaroi Presidenti Hashim Thaçi.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next