Gazeta Si
Gazeta Si 28 May 2019
0

Up next

Basha në ish-Bllok: Edhe këtu e njëjta gjë! Pak aktivitet
26 May 2020
Basha në ish-Bllok: Edhe këtu e njëjta gjë! Pak aktivitet
Gazeta Si · 2 Shikime

Aksioni në Veri, Thaçi: Kundër paligjshmërisë. Edhe një rus i arrestuar

50 Shikime
In Lajme

“Ftoj të gjithë qytetarët e Kosovës, pa dallim etnie që ta shohin këtë çështje si një ndërmarrje krejt normale për vendosjen e rendit dhe ligjit. Nuk është e drejtuar kundër asnjë komuniteti, përkundrazi duhet t’u jemi mirënjohës qytetarëve për bashkëpunimin që kanë bërë me institucionet dhe policinë e Kosovës”, deklaroi Presidenti Hashim Thaçi.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Basha në ish-Bllok: Edhe këtu e njëjta gjë! Pak aktivitet
26 May 2020
Basha në ish-Bllok: Edhe këtu e njëjta gjë! Pak aktivitet
Gazeta Si · 2 Shikime