Gazeta Si
Gazeta Si 05 Aug 2019
0

Up next

PD publikon mesazhin: Ja si shantazhon Veliaj gazetarët
16 Aug 2020
PD publikon mesazhin: Ja si shantazhon Veliaj gazetarët
Gazeta Si · 2 Shikime

Aksidentohen 8 turistë polakë, policia nuk e publikon

26 Shikime
In Lajme

Tetë turistë polakë janë aksidentuar pasditen e së dielës rreth orës 18:00 në zonën e Ishmit në Durrës.

Makina me të cilën po udhëtonin grupi i turistëve, një fuoristradë është aksidentuar në fshatin Bizë të kësaj zone. Mësohet se për pasojë grupi i turistëve kanë marrë plagë e fraktura të shumta në trup.

Për t’u ardhur në ndihmë në vendngjarje kanë mbërritur forca të shumta policore dhe katër ambulanca nga spitali i qytetit të Durrësit. Të plagosurit janë dërguar në këtë spital, ku nuk dihet gjendja e tyre shëndetësore.

Një tjetër detaj është se policia, megjithëse është vënë në dijeni menjëherë për këtë ngjarje, nuk e ka bërë publike atë.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

PD publikon mesazhin: Ja si shantazhon Veliaj gazetarët
16 Aug 2020
PD publikon mesazhin: Ja si shantazhon Veliaj gazetarët
Gazeta Si · 2 Shikime