Aksidenti në Divjakë

3 Shikime· 03 Jan 2023
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0

⁣Dy viktima dhe 5 të plagosur është bilanci i dy aksidenteve rrugore brenda pak minutave të ndodhura në Divjakë.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By