Up next

Afrimi i gushtit shkakton trafik të rënduar në hyrje të Lezhës

63 Shikime· 29 Jul 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Reshjet e shiut gjatë natës dhe shtimi i lëvizjeve në drejtim të bregdetit ka shkaktuar anomali përgjatë orëve të paradites së të hënës në akset kryesore rrugore në veri të vendit. Karvani me makina të bllokuara në trafik u zgjat nga mbikalimi i Fushë-Krujës deri pranë Urës së Milotit.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next