Up next

Anëtarët e MEK në Manzë pas kontrollit nga Policia

11 Shikime· 20 Jun 2023
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

⁣Policia e Shtetit ka kryer kontrolle ditën e sotme në kampin e muxhahedinëve në Manzë të Durrësit. Burime bëjnë me dije se ka pasur përplasje mes policisë dhe iranianëve.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next