Up next

79-vjetori i çlirimit të Tiranës, komunistët përkujtojnë Enver Hoxhën

3 Shikime· 11/17/23
Gazeta Si
Gazeta Si
1 Subscribers
1

⁣17 nëntor shënon
79-vjetorin e çlirimit të Tiranës nga ushtria gjermane në vitin 1944. Në këtë
ditë, komunistët kanë përkujtuar diktatorin Enver Hoxha, duke vendosur lule
pranë pankartave me fotografitë e tij dhe të tjerave që shkruajnë “Lavdi
shqiptarit të madh”.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next