Gazeta Si
Gazeta Si 21 Aug 2019
0

Up next

Abuzimi i 17-vjeçares në Fushë-Krujë, Policia arreston të kërkuarin e fundit
19 Jul 2020
Abuzimi i 17-vjeçares në Fushë-Krujë, Policia arreston të kërkuarin e fundit
Gazeta Si · 1 Shikime

74-vjeçari që pret me këngë turistët në Krujë

34 Shikime
In Lajme

Hajdar Kamberi qëndron aty 6-8 orë në ditë dhe e ndryshon vendin sipas pozicionit të diellit. Në mur ka të varur një qese me ushqim, të cilin e konsumon në orarin e pushimit. Ai na rrëfen se ka 50 vjet që i bie çiftelisë, e ka të trashëguar nga i ati si dhunti, por për ta mësuar ia kanë mësuar vëllezërit më të rritur. Fatkeqësisht, më tregon Z. Kamberi, fëmijët e tij nuk e kanë trashëguar, “vajza që është 29 vjeç, i bie veç pak”- thotë.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Abuzimi i 17-vjeçares në Fushë-Krujë, Policia arreston të kërkuarin e fundit
19 Jul 2020
Abuzimi i 17-vjeçares në Fushë-Krujë, Policia arreston të kërkuarin e fundit
Gazeta Si · 1 Shikime