Up next

600 magjitë e Lionel Mesit dhe fluturimi drejt “Topit të artë” numër 6

94 Shikime· 02 May 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Sport

Këta ishin dy golat e Lionel mesit ne ndeshjen me Liverpulin, qe e ben ate autor te 600 golave.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next