600 magjitë e Lionel Mesit dhe fluturimi drejt “Topit të artë” numër 6

89 Shikime
Gazeta Si
0
Published on 02 May 2019 / In Sport

Këta ishin dy golat e Lionel mesit ne ndeshjen me Liverpulin, qe e ben ate autor te 600 golave.

Më shumë
0 Komente sort Sort By