Gazeta Si
Gazeta Si 02 May 2019
0

Up next

Rama përcjell 30 mjekë e infermierë drejt Italisë: Shqiptarët s’e braktisin mikun në vështirësi
28 Mar 2020
Rama përcjell 30 mjekë e infermierë drejt Italisë: Shqiptarët s’e braktisin mikun në vështirësi
Gazeta Si · 2 Shikime

600 magjitë e Lionel Mesit dhe fluturimi drejt “Topit të artë” numër 6

81 Shikime
In Sport

Këta ishin dy golat e Lionel mesit ne ndeshjen me Liverpulin, qe e ben ate autor te 600 golave.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Rama përcjell 30 mjekë e infermierë drejt Italisë: Shqiptarët s’e braktisin mikun në vështirësi
28 Mar 2020
Rama përcjell 30 mjekë e infermierë drejt Italisë: Shqiptarët s’e braktisin mikun në vështirësi
Gazeta Si · 2 Shikime