Up next

5 Maji, Rama: Aspirata e integrimit po minohet nga forca të brendshme

75 Shikime· 05 May 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Edi Rama pretendon se Shqipëria është në rrugën e duhur dhe se aspiratën e integrimit po e minojnë forca të brendshme me agjendë politikën e tyre të ditës.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next