Up next


5 Maji, Rama: Aspirata e integrimit po minohet nga forca të brendshme

70 Shikime
Gazeta Si
0
Published on 05 May 2019 / In Lajme

Edi Rama pretendon se Shqipëria është në rrugën e duhur dhe se aspiratën e integrimit po e minojnë forca të brendshme me agjendë politikën e tyre të ditës.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next