Up next

5 Maji, Basha: Sot një ditë reflektimi për t’u bashkuar

81 Shikime· 05 May 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Ditë reflektimi e bashkimi e konsideroi edhe Lulzim Basha. Por, ndryshe nga Rama, në mesazhin e përcjellë prej tij, nënkuptohet se në Shqipëri liria dhe vlerat e saj janë sërish në rrezik dhe për këtë kreu i PD-së kërkon një sakrificë nga të gjithë.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next