Up next


5 Maji, Basha: Sot një ditë reflektimi për t’u bashkuar

64 Shikime
Gazeta Si
0
Published on 05 May 2019 / In Lajme

Ditë reflektimi e bashkimi e konsideroi edhe Lulzim Basha. Por, ndryshe nga Rama, në mesazhin e përcjellë prej tij, nënkuptohet se në Shqipëri liria dhe vlerat e saj janë sërish në rrezik dhe për këtë kreu i PD-së kërkon një sakrificë nga të gjithë.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next