Up next

30 qershori sipas opozitës

45 Shikime· 08 Jul 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Sipas organizatorëve, “Rama ik” ishte rezultati i vërtetë i zgjedhjeve të 30 qershorit. Opozita thotë se shqiptarët e bojkotuan Kryeministrin Edi Rama dhe 85 për qind e tyre nuk morën pjesë në atë që e cilëson farsë zgjedhore, e zgjedhje moniste.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next