Gazeta Si
Gazeta Si 08 Jul 2019
0

Up next

Miratohet 5 qershori, Rama premton hapjen e listave dhe ndryshimin e koalicioneve
23 Jul 2020
Miratohet 5 qershori, Rama premton hapjen e listave dhe ndryshimin e koalicioneve
Gazeta Si · 2 Shikime

30 qershori sipas opozitës

38 Shikime
In Lajme

Sipas organizatorëve, “Rama ik” ishte rezultati i vërtetë i zgjedhjeve të 30 qershorit. Opozita thotë se shqiptarët e bojkotuan Kryeministrin Edi Rama dhe 85 për qind e tyre nuk morën pjesë në atë që e cilëson farsë zgjedhore, e zgjedhje moniste.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Miratohet 5 qershori, Rama premton hapjen e listave dhe ndryshimin e koalicioneve
23 Jul 2020
Miratohet 5 qershori, Rama premton hapjen e listave dhe ndryshimin e koalicioneve
Gazeta Si · 2 Shikime