Up next

17-vjeçarja shqiptare që mahniti grekët

43 Shikime· 01 Oct 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Një 17-vjeçare shqiptare është shndërruar shpejt në konkurrenten e preferuar të jurisë dhe publikut grek në programin X-Factor.

Jodi Lulati, megjithëse kishte zgjedhur një këngë të vështirë për të konkuruar në audicionet e para të programit të njohur të zbulimit të talenteve, shkëlqeu para jurisë dhe arriti që të marrë “Po”-në e të katër anëtarëve të saj.

17-vjeçarja konkurroi me këngën e të ndjerës Amy Winehouse, “You Knoë I’m no good”.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next