Gazeta Si
Gazeta Si 01 Oct 2019
0

Up next

Ambasada e SHBA: Nga Llalla te Dako e Doshi, 14 shqiptarë “non grata”
22 Oct 2019
Ambasada e SHBA: Nga Llalla te Dako e Doshi, 14 shqiptarë “non grata”
Gazeta Si · 1 Shikime

17-vjeçarja shqiptare që mahniti grekët

 9 Shikime
In Lajme

Një 17-vjeçare shqiptare është shndërruar shpejt në konkurrenten e preferuar të jurisë dhe publikut grek në programin X-Factor.

Jodi Lulati, megjithëse kishte zgjedhur një këngë të vështirë për të konkuruar në audicionet e para të programit të njohur të zbulimit të talenteve, shkëlqeu para jurisë dhe arriti që të marrë “Po”-në e të katër anëtarëve të saj.

17-vjeçarja konkurroi me këngën e të ndjerës Amy Winehouse, “You Knoë I’m no good”.

Më shumë
0 Komente sort Sort by

Up next

Ambasada e SHBA: Nga Llalla te Dako e Doshi, 14 shqiptarë “non grata”
22 Oct 2019
Ambasada e SHBA: Nga Llalla te Dako e Doshi, 14 shqiptarë “non grata”
Gazeta Si · 1 Shikime