Up next


‘Çmenduri angleze’, Totenhami sfidon Liverpulin (VIDEO)

66 Shikime
Gazeta Si
0
Published on 09 May 2019 / In Sport

Dy gjysmëfinale spektakolare dhe dy përmbysje të çmendura nga dy ekipe angleze. Pas Liverpulit edhe Totenham ka bërë mrekullinë, duke përmbysur humbjen e parë në shtëpi me Ajaksin dhe ka triumfuar në Amsterdam 2-3.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next