Up next

Kryeministri Edi Rama takohet me kryeministrin kinez në Zagreb

90 Shikime· 12 Apr 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Gjatë një takimi me kryeministrin Edi Rama në Zagreb, Kryeministri kinez i Li Keqiang vuri në dukje se Kina dhe Shqipëria duhet të përmirësojnë komunikimin për të arritur një marrëveshje për heqjen reciproke të vizave mes dy vendeve, për të lehtësuar sipas tij lëvizjet e të rinjve dhe për të konsoliduar zhvillimin e marrëdhënieve dypalëshe.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next