Up next

Dosja 184, Rama: Përgjime qesharake e imagjinare

90 Shikime· 18 May 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

“Përhapet nga ekrane studiosh që duken si kuzhina Big Brotheri, ku debatet duken si muhabete rakie, përgjime qesharake të kërryera nga dosja hetimore në thyerje të sekretit hetimor dhe të dërguara për Big Brotherin nga dora e dikujt që në vend që të hetonte Dibrën e ka mbajtur në sirtar për këtë ditë të zezë për partinë e tij, apo për përgjime të sajuara komplet, ku ka dalë edhe një rresht i vënë në gojën time, i cili s’më shqetëson, por më fyen, sepse nuk është gjuha ime, por gjuha e një mësuesi nate, totalisht pa arsimin përkatës, por edhe jashtë profilit”, vijoi ai.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next