Up next

Bild publikon përgjimet, mafiozi telefonon drejtorin e ujësjellësit në Durrës

67 Shikime· 05 Jun 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Në një përgjim tjetër nga "Bild", tjetër kreu i grupit mafioz se Shijakut, Astrit Avdylaj, i telefonon Ivo Doçit, drejtor i kompanisë së ujësjellësit dhe kanalizimeve në qytetin e Durrësit dhe i kërkon që të mbledhë votuesit e opozitës së partisë Demokratike që janë të punësuar në ndërmarrjen e Ujësjellësit dhe të Kanalizimeve dhe t’I bindë që të votojnë për PS-në ose të humbin punët.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next