Up next

‘Çmenduri angleze’, Totenhami sfidon Liverpulin (VIDEO)

74 Shikime· 09 May 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Sport

Dy gjysmëfinale spektakolare dhe dy përmbysje të çmendura nga dy ekipe angleze. Pas Liverpulit edhe Totenham ka bërë mrekullinë, duke përmbysur humbjen e parë në shtëpi me Ajaksin dhe ka triumfuar në Amsterdam 2-3.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next